Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Inżynier elektronik

Pulsar K.Bogusz Sp.J.
Kraków, okolice Krakowa
praca stacjonarna
5362 dni temu

Ogłoszenie numer: 86466, z dnia 2010-01-12

Firma PULSAR istnieje na rynku od 1994 roku. Nasza pozycja w branży wynika z doświadczenia, jakości, stałych i zadowolonych Klientów w Polsce oraz w Europie. Misją firmy jest bezkonkurencyjna obsługa branży przez dostarczanie produktów i rozwiązań technicznych: w atrakcyjnych cenach, najwyższej jakości i na dogodnych warunkach logistycznych. Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, okolice Krakowa

Opis stanowiska

  • montaż prototypów urządzeń elektronicznych (zasilacze),
  • wykonywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej,
  • wdrażanie i modyfikacja produktów,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunek elektroniczny,
  • znajomość schematów elektronicznych,
  • znajomość języka angielskiego- w stopniu pozwalającym na posługiwanie się dokumentacją techniczną,
  • znajomość pakietów MS Office, Corel Draw,
  • znajomość podstaw rysunku technicznego,
  • obsługa sprzętu pomiarowego, elektroniczne obciążenia, mierniki mocy, oscyloskop.
Atuty:
  • doświadczenie w projektowaniu i budowie zasilaczy impulsowych,
  • doświadczenie w branży elektronicznej,
  • umiejętność pracy w zespole projektowym,
  • znajomość SMT,
  • znajomość systemu zarządzania jakością ISO.

Oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • umowa o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia.