Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Inżynier elektronik / Brygadzista elektronik

Pulsar K.Bogusz Sp.J.
Kraków, okolice Krakowa
praca stacjonarna
5107 dni temu

Ogłoszenie numer: 115173, z dnia 2010-09-24

Firma PULSAR istnieje na rynku od 1994 roku. Nasza pozycja w branży wynika z doświadczenia, jakości, stałych i zadowolonych Klientów w Polsce oraz w Europie. Misją firmy jest bezkonkurencyjna obsługa branży przez dostarczanie produktów i rozwiązań technicznych: w atrakcyjnych cenach, najwyższej jakości i na dogodnych warunkach logistycznych. Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, okolice Krakowa

Opis stanowiska

  • Nadzór nad produkcją urządzeń elektronicznych (zasilacze)
  • Współpraca z zespołami wspierającymi produkcję
  • Doskonalenie i optymalizacja procesu produkcyjnego
  • Dbałość o poprawny stan techniczny linii montażowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektronika
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (produkcja urządzeń elektronicznych)
  • Dobra znajomość układów elektronicznych w teorii i praktyce
  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych
  • Umiejętność obsługi sprzętu pomiarowego
  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników

Oferujemy

  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem netto 3000,00 zł.
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w przyjaznym zespole nastawionym na wspólne realizowanie zadań