Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Inżynier ds. Symulacji

Cyclad Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
3871 dni temu

Oferta aktualna do: 2013-12-20

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze
IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje
Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software
House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy
zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i
Pracownikami.

Miejsce pracy: Kraków
Nr Ref.: CC13/SIMULATION/KRK/PRACA/15683
Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
  • Przygotowanie modeli i symulację w środowisku MATLAB/Simulink/Stateflow
  • Tworzenie systemów czasu rzeczywistego z wykorzystaniem modelowania i automatycznej generacji kodu
  • Wsparcie dla grupy inżynierów systemowych w zakresie modelowania i symulacji
  • Projektowanie układów sterowania i regulacji
  • Analizę, definicję i dokumentację wymagań technicznych dotyczących produktu
  • Kontakt z klientem w zakresie uzgodnień technicznych na etapie rozwoju produktu
Wymagania wobec Kandydata:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki - elektronika, informatyka, automatyka, robotyka)
  • Biegła znajomość środowiska MATLAB/Simulink/Stateflow
  • Doświadczenie w obszarze modelowania i symulacji systemów automatyki i sterowania
  • Znajomość zagadnień regulacji PID oraz UML/SysML
  • Doświadczenie w pracy z  systemami mikroprocesorowymi (sprzęt i/lub oprogramowanie)
  • Znajomość zagadnień związanych z automatycznym generowaniem kodu dla systemów mikroprocesorowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mobilność (prawo jazdy, podróże służbowe)
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym, dynamicznym otoczeniu
  • Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów
  • Perspektywy rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny oraz atrakcyjne wynagrodzenie

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacjnych(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)