Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Ruda Śląska
Inżynier ds. sprzedaży i marketingu

Doradztwo Personalne Emplo
Ruda Śląska
praca stacjonarna
4937 dni temu

Nasz Klient to Firma  polsko-niemiecka, zatrudniająca kilkadziesiąt osób.

Spółka istnieje od 2001r, zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń transportu wewnętrznego - automatyzacja produkcji dla branży meblarskiej.

W związku z rozwojem  poszukujemy kandydatów na nowo tworzone stanowisko:

Miejsce pracy: Ruda Śląska
Nr Ref.: ISM/02/11

Cele i Zadania:

Cel: pozyskanie  i obsługa kontrachentów wśród zakładów przemysłowych (branża meblarska),  sprzedaż projetków i produktów firmy - systemy transportu wewnętrznego.

Zadania:

  • rozpoznanie rynku, analiza konkurencji
  • nawiązywanie kontaktu z nowymi klientami, pozyskiwanie klientów
  • analiza klientów i ich potrzeb – wstępny audyt logistyczny u klienta
  • przygotowywanie ofert handlowych do danego projektu oraz umów
  • negocjacje techniczno-handlowe
  • organizowanie targów i rozwijanie pozyskanych kontaktów z klientami
  • ścisła współpraca z biurem konstruktorów- przekazywanie bieżących informacji od klienta,
  • negocjacje rozwiązań z klientem w fazie początkowej projektu
  • kontakt z  klientem w trakcie realizacji inwestycji w zakładzie przemysłowym
Niezbędne wymagania:

Wymagania :

  • Min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży do zakładów przemysłowych, urządzeń i systemów związanych z automatyzacją produkcji.
  • Znajomość branży
  • Płynna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne; idealnie budowa maszyn.
  • Znajomość logistyki systemów transportu wewnętrznego
  • Gotowości do  delegacji
  • Dodatkowe atuty: znajomość języka niemieckiego  lub rosyjskiego.
Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego - udział w prototypowych projektach,

możliwość udziału w szkoleniach i  tagrach  w kraju i zagranicą

bardzo dobrą atmosferę pracy