Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Inżynier ds. Procesu Produkcyjnego (branża motoryzacyjna)

Fair Recruitment
Kraków
praca stacjonarna
4895 dni temu

Fair Recruitment to niezależna agencja rekrutacyjna świadcząca usługi z zakresu doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz headhuntingu. Posiadamy doświadczenie w rekrutacji, selekcji, relokacji na międzynarodowych rynkach pracy oraz w Polsce. Głównym obszarem naszej działalności są projekty rekrutacyjne na stanowiska inżynierskie i kierownicze oraz kompleksowe usługi rekrutacyjne dla przemysłu.

Kraków
Numer referencyjny: IPP/21/04
Opis stanowiska:

Naszym klientem
jest firma będąca liderem w produkcji i dostawach komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie. Rozwiązania opracowywane przez firmę, służą producentom samochodów, motocykli oraz pojazdów specjalistycznych w wielu krajach. Obecnie, za naszym pośrednictwem, firma poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w centrum technicznym w Krakowie na stanowisku Inżyniera ds. Procesu Produkcyjnego

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i ustalanie priorytetów w pracach przy projektach.
  • Definiowanie specyfikacji i wymagań dla procesu produkcyjnego (obróbka CNC lub spawanie stali niskowęglowych)
  • Inicjowanie i/lub prowadzenie analiz procesu.
  • Koordynowanie i wprowadzanie projektów dotyczących rozwoju procesu produkcyjnego.
  • Prowadzenie dokumentacji inżynieryjnej (n.p., Diagram Przepływu Procesu)
  • Współpraca z konstruktorami we wczesnych etapach rozwoju produktu.
  • Udział w opracowywaniu wycen kosztów.
Wymagania:
  • Tytuł inżyniera mechanika
  • Doświadczenie w pracy w przemyśle samochodowym.
  • Znajomość podstaw programowania maszyn CNC i/lub zagadnień z zakresu spawania stali niskowęglowych.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego (preferowany standard GD&T)
  • Wiedza z zakresu obróbki maszynowej prętów lub obróbki plastycznej rur, spawania lub automatyzacji procesów przemysłowych
  • Znajomość podstaw Lean Manufacturing, SPC, MSA, ISO/TS 16949.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole i pod presją czasu.
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość MS Office.
  • Dyspozycyjność (możliwe częste podróże służbowe krajowe oraz zagraniczne)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wyjazdy zagraniczne/ Szkolenia
  • Atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883
z późn. zm.)" Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.