Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Inżynier budowy

Przedsiębiorstwo Prywatne Jumarpol P.Traczewski M.Kasperek
śląskie, Ruda Śląska/ Gliwice
praca stacjonarna
4800 dni temu

Ogłoszenie numer: 152271, z dnia 2011-06-24

Firma budowlana Jumarpol świadcząca usługi z zakresu bezwykopowych technik budowlanych oraz budowy systemów wodociągowych i kanalizacyjnych poszukuje kandydata na stanowisko inżynier budowy.Firma od roku 1991 specjalizuje się w wykonywaniu robót technikami bezwykopowymi wykorzystując zaawansowane technologie namiarowe oraz budowlane. Od roku 2007 rozpoczęto również działalność badawczo-rozwojową z dziedziny mechatroniki.

Miejsce pracy: śląskie, Ruda Śląska/ Gliwice

Nr Ref.: 002

Opis stanowiska

  • planowanie, kierowanie i nadzór nad robotami budowlanymi,
  • nadzór i koordynacja robót podwykonawców,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań,
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej,

Wymagania

  • wykształcenia wyższego budowlanego (specjalność wodno-kanalizacyjna lub konstrukcyjno–budowlana lub infrastruktura podziemna) lub wykształcenia wyższego inżynieria środowiska
  • umiejętności pracy w zespole,
  • prawa jazdy kat B,

(stanowisko dostępne również dla absolwentów oraz studentów IV i V roku po wcześniejszym przeszkoleniu z zakresu specyfiki robót technikami bezwykopowymi)

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę)
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość realizacji stażu niezbędnego do zdobycia uprawnień budowlanych