Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
inżynier automatyk

Randstad Sp. z o.o
śląskie, woj. śląskie
praca stacjonarna
4734 dni temu

  • Naszym Klientem jest światowy lidere przemysłu dźwigowego, oferujący zarówno maszyny i urządzenia, jak i usługi. Firma może poszczycić się licznymi pionierskimi osiągnięciami, dzięki którym zachowuje czołową pozycję w swej branży i wyznacza kierunki jej rozwoju

Nr. ref.: S_24284

Zadania:

Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie częścią zespołu rozwojowego oraz uruchomieniowego odpowiedzialnego za rozwój i rozpoczęcie systemów automatyki dla przemysłu stalowego.

Profil kandydata:

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia procesach automatyzacji, uruchomieniach, konserwacjach
  • Znajomość programowania Siemens Step7 PLC (LAD, SCL, CFC), mile widziana znajomość innych języków programowania PLC (ABB, A-B, GE)
  • Konfiguracja sieci przemysłowych i ich instalacja (Ethernet, Profibus, MPI, mile widziane inne np.: Ethernet IT, Control Net, Device Net, DriveBus)
  • Programowanie SCADA dla PC oraz OP (Intouch, Wince, RSView, Cimplicity)
  • Doświadczenie w aplikacjach metalowych lub obiektów hut - mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani absolwenci Automatyki i Robotyki lub Elektroniki)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Duża umiejętność rozwiązywania problemów i znajdywania błędów
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie  do wykonywanych obowiązków
  • Gotowość do częstych podróży służbowych (do 6 miesięcy w roku)
Oferujemy:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie wstępne we Włoszech
  • Interesującą i kreatywna pracę
  • Duże możliwości indywidualnego rozwoju
Miejsce zatrudnienia:
woj. śląskie
Kontakt:

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)