Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Leszno
INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH

Grupa HUNTERS sp. z o.o.
Leszno, LESZNO i okolice
praca stacjonarna
5019 dni temu

Grupa HUNTERS Sp. z o.o. jest firmą działająca na rynku od 1990 roku., wyspecjalizowaną w kompleksowej ochronie osób i mienia. Zatrudniamy ponad 1500 osób na terenie całego kraju. Już dziś masz okazje wesprzeć nasz Zespół jako:

Miejsce pracy: LESZNO i okolice

Zadania:
  • Montaż systemów alarmowych, serwis,
  • Sporządzanie wymaganych raportów, książek serwisowych oraz innej dokumentacji zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie,
  • Odpowiedzialność za organizację pracy.

Wymagania:

- Doświadczenie w zakresie obsługi i montażu systemów alarmowych, - Mile widziana znajomość systemów Satel i Rokonet, - Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy - Wykształcenie minimum średnie - Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office - Silna motywacja do pracy w terenie, dyspozycyjność i zaangażowanie - Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie - Atrakcyjne warunki wynagrodzenia - Telefon komórkowy