Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor

Komenda Rejonowa Policji Warszawa IV
Warszawa
praca stacjonarna
1098 dni temu
Komenda Rejonowa Policji Warszawa IV
Komendant Rejonowy Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 113586

Warunki pracy

Praca administracyjno-biurowa w systemie 8 godzinnym w siedzibie urzędu na II piętrze oraz w pomieszczeniach na poziomie piwnic, praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy, praca w wymuszonej pozycji, praca przy oświetleniu mieszanym. Pracownik wykonuje czynności z wykorzystaniem monitora ekranowego, drukarki, telefonu i faksu. Konieczność poruszania się po obiekcie i porządkowania zasobu archiwalnego. Budynek nie jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim.  Budynek przy wejściu wyposażony jest w urządzenie do przemieszczania osób niepełnosprawnych, brak odpowiednio dostosowanych toalet, brak wind.

Zakres zadań

  • Wykonuje czynności zgodnie z aktami prawnymi regulującymi organizację i zakres działania archiwów i składnic akt oraz zasad postępowania z materiałami archiwalnymi i dokumentacją niearchiwalną w resorcie spraw wewnętrznych
  • Przyjmuje materiały z komórek organizacyjnych Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV do zasobu składnicy akt
  • Prowadzi ewidencję rejestrów i dokumentacji znajdującej się w składnicy akt KRP Warszawa IV
  • Opracowuje kwerendy archiwalne
  • Udostępnia osobom upoważnionym materiały ze składnicy akt KRP Warszawa IV oraz rozlicza pracowników i policjantów z udostępnianych dokumentów i materiałów
  • Sporządza roczne sprawozdania z działalności składnicy akt
  • Terminowo i zgodnie z przepisami przygotowuje brakowanie akt oraz nadzoruje brakowanie

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • Znajomość przepisów: kodeksu pracy, ustawy o służbie cywilnej oraz aktów wykonawczych, Zarządzenie Nr 920 Komendanta Głównego Policji z dnia 11.09.2008 r. w sprawie metod i form wykonywania zadań w zakresie działalności archiwalnej Policji, ustawa z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych.
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office, urządzeń biurowych
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

     

    Podobne oferty