Najnowsze oferty pracy

  • Kontroler jakości – sortownia owoców (jabłka)

    Klient portalu Praca.pl   Warka    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    6 dni
    Dopasowanie partii jabłek do wymagań odbiorcy; Kontrola jakości owoców, opakowań i etykiet; Kontrola jakościowa w trakcie produkcji i podczas załadunku; Kontrola wagi produktów; Prowadzenie dokumentacji z kontroli; Nadzór nad jakością stoku magazynowego; Sprawdzanie sortowania według...
Zobacz więcej ofert pracy

Inspektor Rolnictwa Ekologicznego

SGS Polska Sp. z o.o.
małopolskie
praca stacjonarna
3074 dni temu

SGS jest światowym liderem w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, testowania i certyfikacji. SGS jest firmą uznaną za wzór jakości i najwyższych standardów zawodowych. Zatrudnia ponad 85.000 pracowników w sieci ponad 1.800 oddziałów i akredytowanych laboratoriów na całym świecie.

W związku z rozwojem naszej firmy w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska

Zadania:
  • Samodzielne wykonywanie inspekcji u producentów ekologicznych

  • Sporządzanie raportów z kontroli wraz z dokumentacją towarzyszącą

Wymagania:
  • Wykształcenie co najmniej średnie rolnicze lub techniczne związane z rolnictwem i gospodarką żywnościową, mile wdziane wyższe

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w pracy związanej z rolnictwem lub gospodarką żywnościową

  • Uprawnienia inspektora rolnictwa ekologicznego – potwierdzone wpisem do rejestru inspektorów prowadzonego przez GIJHAR-S

  • Dyspozycyjność i gotowości do pracy w terenie

  • Samodzielność, dokładności w działaniu, systematyczność i terminowość

  • Rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność interpretacji danych

  • Bezkonfliktowość, komunikatywność, wysokie umiejętności interpersonalne

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
  • Odbyte kursy i szkolenia z zakresu rolnictwa ekologicznego lub gospodarki żywnościowej, potwierdzone odpowiednimi zaświadczeniami

  • Posiadanie własnego samochodu

  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej

  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • Współpracę z międzynarodową firmą będącą liderem na rynku światowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy