Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
Informatyk - Wdrożenia Systemów

Gama System
świętokrzyskie
praca stacjonarna
4873 dni temu

Ogłoszenie numer: 146802, z dnia 2011-05-16

Gama System

Sprzedaż i wdrożenia systemów ERP, WMS, Auto ID. Sprzedaż i serwis drukarek etykiet, czytników kodów kreskowych, terminali mobilnych i przemysłowych. Tworzenie nowoczesnego oprogramowania dla biznesu.

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Nr Ref.: 04/2011/IW

Opis stanowiska

  • obsługa dotychczasowych i nowych projektów i klientów firmy
  • prowadzenie dokumentacji procesów i projektów
  • współpraca z dostawcami oprogramowania i sprzętu Auto ID
  • tworzenie oferty usługowej związanej z dystrybucją oprogramowania i sprzętu Auto ID
  • współpraca z pionami technicznymi przy wdrażaniu i utrzymaniu produktu
  • udział w szkoleniach i konferencjach

Wymagania

  • wykształcenie techniczne lub  wyższe
  • wiedza merytoryczna z zakresu gospodarki magazynowej, księgowości, kadr
    i płac - najważniejsze kryterium !!!!!
  • umiejętność określania sposobów świadczenia usługi,
  • komunikatywność i umiejętność rzeczowego  przekazywania informacji
  • umiejętność negocjacji
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojzadów

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnej i prężnie działającej firmie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • wszelkie potrzebne narzędzia
  • szkolenia kończące się certyfikatami uznawanymi w europie

Wynagrodzenie

Od 2500 do 10000 PLN