Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Wieliczka
Informatyk W Dziale It

Nord Napędy Sp. z o.o.
Wieliczka
praca stacjonarna
7080 dni temu

Ogłoszenie numer: 10980, z dnia 2005-04-30

Filia Getriebebau NORD Gmbh w Polsce, producent motoreduktorów, reduktorów i przemienników częstotliwości. NORD Napędy sp. z o.o. jest jedną z 26 filii działających na całym świecie. W skład firmy wchodzi również 76 przedstawicielstw zapewniających tym samym światową dostępność oraz serwis produktów. Działania firmy NORD sięgają daleko poza wytwarzanie podzespołów - dobieramy dla naszych klientów układ napędowy najbardziej odpowiedni do danego zastosowania zaopatrując go w kompletny zespół.

Miejsce pracy: Wieliczka

Opis stanowiska

Kompletna obsługa informatyczna biura,

Wymagania

- Wykształcenie wyższe, - Umiejętność programowania w językach: Visual Basic for applications, VBScript. - Dobra znajomość pakietu MS Office - Dobra znajomość środowisk: MS Windows 2k, XP, 2003 Server. - Znajomość środowiska MS Exchange Server - Dobra znajomość języka SQL - Samodzielnosć, odpowiedzialność, - Gotowosć do pełnego zaangażowania, - Wysoka kultura osobista,

Oferujemy

- Możliwosć rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie, - Narzędzia pracy, - Wsparcie zespołu NORD Napędy, - Praca na samodzielnym stanowisku w dynamicznie rozwijajacej się firmie, - Praca na miejscu w Wieliczce na pełen etat,