Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Informatyk-Serwisant

MEDICSOFT SP. Z O.O.
Wrocław
praca stacjonarna
6658 dni temu

Ogłoszenie numer: 19534, z dnia 2006-04-24

Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług informatycznych i księgowych dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Praca na samodzielnym stanowisku. Przygotowanie i wdrożenie systemów informatycznych. Instalcja,konfiguracja i uruchomienie sieci komputerowych. Diagnozowanie i naprawa sprzetu komputerowego i peryferii. Praca na miejscu oraz u klienta.

Wymagania

Dobra znajomość budowy komputera. Zasady działania sieci LAN,WAN. Znajomość systemów operacyjnych WIN98,XP,2003. Znajomość baz danych opartych na SQLu. Obowiązkowe prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

Wynagrodzenie: stałe + premia. Jeżeli isntnieje potrzeba - szkolenia.