Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Import/Export Manager

Sedlak & Sedlak
Kraków, okolice Krakowa
praca stacjonarna
4922 dni temu

AMPLUS SA
Jeden z największych polskich dystrybutorów owoców i warzyw, działający w całej Europie, poszukuje ambitnych i energicznych osób do powiększenia zespołu handlowego, na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Krakowa
Nr ref.: 08/11
Zadania:
  • rozwój zagranicznych rynków zbytu
  • współpraca z odbiorcami i koordynacja dostaw do nich
  • rozwój zagranicznego zaplecza surowcowego
  • współpraca z dostawcami przy realizacji zakupów
  • negocjowanie warunków handlowych
Wymagania:
  • praktyczna znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość innych języków
  • biegła obsługa komputera (zwłaszcza arkusz kalkulacyjny)
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • wskazane doświadczenie w branży świeżych owoców i warzyw lub w sektorze FMCG
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • motywujące wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wyników pracy
  • szkolenia, niezbędne narzędzia pracy
  • ambitne wyzwania, duże możliwości rozwoju zawodowego

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.