Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
II SEKRETARZ REDAKCJI

ELAMED E. i R. CHOLEWA SPÓŁKA JAWNA
Katowice
praca stacjonarna
4946 dni temu

Wydawca czasopism branżowych o ugruntowanej wysokiej pozycji na rynku,

poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny przede wszystkim za dodatkowe aktywności redakcji medycznej, a w ramach tego za:

  • Współpracę i sukcesywne poszerzanie grona autorów
  • Współpracę z organizatorami imprez zewnętrznych
  • Współtworzenie branżowych projektów eventowych
  • Przygotowanie materiałów redakcyjnych pod kątem poprawności językowej
  • Działania PR, w tym aktualizowanie informacji znajdujących się na stronie internetowej czasopism
  • Bieżące pozyskiwanie i monitorowanie informacji z rynku/branży
Wymagania:
  • Poprawny warsztat dziennikarski - znajomość zasad korekty i redagowania tekstów
  • Wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów - preferowane kierunki: filologia polska i dziennikarstwo
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Pracę w jednym z największych wydawnictw branżowych w Polsce
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w mediach
  • Elastyczny system pracy.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).