Zobacz więcej ofert pracy

HR Manager

Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.,
Kraków
praca stacjonarna
5242 dni temu

Ogłoszenie numer: 94255, z dnia 2010-03-10

Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. - jedno z największych centrów telemarketingowych w Polsce.

HR Manager

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: Nr ref.: HR/03/10

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za realizację polityki personalnej. Będzie raportowała bezpośrednio do Prezesa firmy. Do jej głównych zadań należeć będzie: • Udział w tworzeniu i realizacji projektów z zakresu polityki personalnej • Wsparcie Zarządu i Kadry Kierowniczej w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w celu realizacji misji i strategii firmy • Realizacja procesu integracji pracowników związanego z łączeniem dwóch organizacji • Zarządzanie pracą działu personalnego (około 20 osób w dwóch lokalizacjach) – w tym także administracją kadrowo-płacową • Planowanie i nadzorowanie realizacji procesów rekrutacyjnych, szkoleniowych oraz programów rozwojowych • Proponowanie i wdrażanie efektywnych systemów motywacyjnych • Inicjowanie nowych rozwiązań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi w zakresie metod i narzędzi, wspierających realizację strategii personalnej • Współpraca w ramach grupy kapitałowej

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym lub 4-letniego na samodzielnym stanowisku w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi • Doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem pracowników lub w koordynowaniu prac zespołu projektowego • Doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych oraz planowania i realizacji szkoleń • Wykształcenia wyższego • Wiedzy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, w tym także prawa pracy • Dużym atutem będzie doświadczenie w przeprowadzaniu procesu integracji w zakresie spraw personalnych podczas łączenia dwóch organizacji • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację • Wysokiego poziomu zdolności interpersonalnych • Umiejętności współpracy i budowania pozytywnych relacji między pracownikami • Zdecydowania i samodzielności • Komunikatywności, elastyczności i umiejętności pracy pod presją czasu • Dyspozycyjności w zakresie podróży służbowych

Oferujemy

Oferujemy: • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach spółki i grupy kapitałowej • Bardzo dobrą atmosferę pracy