Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik działu Rekrutacji Medycznych

    Corten Dental   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    12 godz.
    Twoje zadania: Zarządzanie zespołem rekruterów: organizacja pracy zespołu, przydzielanie zadań i monitorowanie postępów. Planowanie strategii rekrutacyjnej: opracowywanie oraz wdrażanie strategii rekrutacyjnej w obszarze medycyny. Analiza potrzeb rekrutacyjnych w różnych obszarach...
Zobacz więcej ofert pracy

HR Manager

L.E.V.
Wrocław, ul. Braniborska 40
kierownik/koordynator / menedżer
umowa o pracę
praca stacjonarna
663 dni temu

Ogłoszenie numer: 7614276, z dnia 2022-10-21

HR Manager

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Braniborska 40

Opis stanowiska

  • Rekrutacja pracowników
  • Wykorzystywanie wielu metod pozyskania potencjalnych kandydatów: LinkedIn, Facebook, Direct Search
  • Bezpośredni udział na każdym z etapów rekrutacji potencjalnego pracownika
  • Onboarding (procedury hr i pomoc dla kierowników działów z początkującymi pracownikami )
  • Udział w procesie budowania zaangażowania pracowników
  • Wsparcie w zarządzaniu dokumentami pracowniczym
  • Tworzenie i rozwój procedur i polityk HR, ich egzekwowanie i przestrzeganie przez pracowników
  • Współpraca z menedżerem i zespołem w celu poprawy jakości efektywnośći współpracę
  • Organizacja wsparcia pracowników w procesie pracy

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku od 2 lat
  • Doświadczenie w realizacji pełnocyklowych procesów HR
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • Znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego będzie dodatkowym plusem
  • Aktywna pozycja życiowa i systematyczne wykonywanie zadań
  • Wysoki poziom inteligencji emocjonalnej

Oferujemy

  • Wynagrodzenie będzie ustawione zgodne z wynikami rozmowy kwalifikacyjnej
  • Harmonogram prac (pn-pt)
  • Oficjalne zatrudnienie (Umowa o pracę)
  • Kariera i rozwój zawodowy