Najnowsze oferty pracy

  • HR Product Owner

    Coloplast Business Centre Sp z o.o.   Szczecin    praca zdalna / hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    12 dni
    About the department The job is located in Coloplast Business Centre in Szczecin, Poland, in Global HR Support Department. We support globally the People & Culture Community in HR systems, processes, projects, administration and reporting area. On daily basis we collaborate with our colleagues...
Zobacz więcej ofert pracy

HR Business Partner

GET IT Sp. z o.o
Warszawa
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca hybrydowa
rekrutacja online
1120 dni temu

Ogłoszenie numer: 4909564, z dnia 2021-06-23

GET IT Language Solutions

Cześć! Hello! ¡Hola! Hallo! Salut!

Zastanawiasz się, kim jesteśmy?

Jeden z liderów polskiego rynku usług tłumaczeń dla biznesu – to właśnie GET IT.

Od ponad 25 lat realizujemy projekty dla największych polskich i międzynarodowych firm.

Nie straszne nam najbardziej egzotyczne pary językowe.

Najnowsze technologie? Jesteśmy zawsze krok do przodu!

Obsługa największych korporacji o rozbudowanej strukturze to dla nas codzienność, ale sami…

wolimy kameralną atmosferę pracy i pielęgnujemyrelacje w zespole. Dbamy też o work-life balance każdego z nas. J

Przekonaj się o tym na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/getitpeople/

Zapraszamy Cię też na naszą stronę internetową: https://getit.eu/

Szukasz pracy w dziedzinie HR?

Wspaniale! My szukamy osoby do naszego zespołu na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Zarządzanie wewnętrzną komunikacją HR,
  • Kreowanie polityki personalnej firmy: rozwój i motywacja, planowanie ścieżki rozwoju pracownika,
  • Współtworzenie struktur oraz budowanie kultury organizacyjnej firmy,
  • Rekrutacja end-to-end i selekcja: wartościowanie stanowisk, aktualizacja mapy kompetencji pracownika,
  • Dbałość o Candidate Experience
  • Tworzenie strategii Employer Brandingowej i ścisła współpraca z naszym Social Media Team-em,
  • Monitorowanie lokalnego rynku pracy pod kątem zmieniających się trendów,
  • Odpowiedzialność za procesy kadrowo-płacowe (teczki osobowe, wynagrodzenia, czas pracy, benefity),
  • Przygotowywanie umów o pracę zgodnie z przepisami prawa,
  • Organizacja eventów integracyjnych.

Wymagania

  • Masz m.in. 3 – letnie doświadczenie w obszarze procesów HR oraz w rekrutacji,
  • Umiejętności negocjacyjne masz we krwi,
  • Obsługa pakietu MS Office przychodzi ci z łatwością,
  • Masz doświadczenie w pracy z systemami rekrutacyjnymi (korzystamy z Traffit),
  • Posiadasz wiedzę z zakresu Prawa Pracy oraz niestraszne Ci różne rodzaje umów,
  • Język angielski nie jest dla Ciebie barierą,
  • Cechujesz się wysokimi umiejętnościami interpersonalnymi.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie preferowanej przez ciebie formy umowy,
  • Elastyczny system pracy zdalnej dostosowywany do sytuacji pandemicznej (aktualnie model hybrydowy),
  • Uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach, sympozjach i warsztatach,
  • Atrakcyjny system premiowy rozliczany kwartalnie,
  • Jasność kompetencji i stażu pracy pozwalających na awans,
  • System podwyżek inflacyjnych,
  • Nagrody dla pracowników miesiąca,
  • Możliwość rozwoju kompetencji na innych stanowiskach dzięki elastycznemu programowi pracy wielostanowiskowej.
  • Welcome week z serią szkoleń dla nowicjuszy,
  • Pracę na najnowocześniejszych systemach,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy w gronie świetnych (i przemiłych) specjalistów,
  • Komfortowe biuro pachnące kawą,
  • Elastyczne godziny pracy: work-life balance bez ściemy,
  • Szybką decyzyjność i rozważenie każdego pomysłu dzięki płaskiej strukturze.