Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Hostessa Lubuskie
Hostessa / Promotor (praca na weekendy)

Lebara Germany Ltd
lubuskie
praca stacjonarna
4089 dni temu

Ogłoszenie numer: 272262, z dnia 2013-05-06

Lebara Mobile to operator z branży telekomunikacyjnej oferujący tanie połączenia na kartę. Umożliwiamy wykonywanie wysokiej jakości połączeń międzynarodowych w niskich cenach bezpośrednio z telefonu komórkowego przy zachowaniu płaskich stawek na połączenia krajowe. Dzięki Lebara Mobile wykonywanie połączeń nigdy nie było tak proste!

Poszukujemy kandydatów do pracy w Niemczech, w Berlinie.

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • Udział w akcjach promocyjnych kart SIM oraz rozdawanie ulotek
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Udzielanie Klientom informacji

Wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie i sumienność
  • Dobra prezencja
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako hostessa oraz w aktywnej sprzedaży
  • Mile widziani studenci np. filologii germańskiej

Oferujemy

  • Wysokie stawki godzinowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Szkolenie dotyczące produktów oraz usług firmy Lebara Ltd.
  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy
  • Praca na weekendy, lub dwa, trzy dni w tygodniu.