Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Chem&Pol Co Eugeniusz Głuchowski
Warszawa
praca stacjonarna
6108 dni temu

Ogłoszenie numer: 35469, z dnia 2007-10-26

Firma handlowa z branży chemicznej poszukuje osoby na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 08/10/2007

Opis stanowiska

  • kontakty z Kontrahentami (zagranicznymi i krajowymi)
  • korespondencja handlowa
  • uzgadnianie cen i jakości surowców, warunków dostaw itd.
  • składanie zamówień i nadzorowanie dostaw
  • przygotowanie ofert handlowych
  • weryfikacja Kontrahentów
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe (najlepiej o profilu chemicznym, biologicznym lub farmaceutycznym)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • mile widziana znajomość branży surowców farmaceutycznych
  • zdolność analitycznego myślenia i ocena sytuacji rynkowej
  • Oferujemy

  • samodzielne stanowisko
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole