Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
małopolskie, Warszawa
praca stacjonarna
6340 dni temu

Ogłoszenie numer: 27794, z dnia 2007-03-09

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszych Klientów - firm działających w branżach: handel urządzeniami przemysłowymi i usługi elektryczne dla budownictwa.

Handlowiec

Miejsce pracy: małopolskie, Warszawa

Nr Ref.: HAND.

Opis stanowiska

Dla naszego Klientów poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowiska Handlowców. Jeden Klient zajmuje się handlem urządzeniami przemysłowymi, a drugi - usługami elektrycznymi. Na stanowisku Handlowca u pierwszego Klienta wymagany jest zmysł techniczny, siedziba firmy mieści się w Warszawie, ale praca jest związana z wyjazdami po całej Polsce. Natomiast u drugiego Klienta jest wymagane posiadanie kontaktów w branży budowlanej. Dla drugiego Klienta poszukujemy kandydatów zarówno z Warszawy, jak i z Krakowa. Do obowiązków osób zatrudnionych na w/w stanowiskach będzie m. in. należało: - zdobywanie nowych klientów; - prezentacje oferty firmy; - negocjowanie warunków sprzedaży.

Wymagania

- doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku; - konieczne posiadanie prawa jazdy; - wyższe wykształcenie; - mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego - znajomość obsługi komputera; - energia i inicjatywa w działaniu; - umiejętności negocjacyjne; - entuzjazm, pracowitość i uczciwość

Oferujemy

Zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie składające się z solidnej części stałej oraz premii lub prowizji, samochód.