Zobacz więcej ofert pracy

handlowiec

Szummar Sp. J.
świętokrzyskie, Parszów k/Wąchocka
praca stacjonarna
6452 dni temu

Ogłoszenie numer: 24281, z dnia 2006-11-16

Firma Szummar Sp.J. producent sprzętu do pomocy drogowej i holowania

handlowiec

Miejsce pracy: świętokrzyskie, Parszów k/Wąchocka

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało miedzy innymi: -pozyskiwanie nowych klientów -utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych z klientami -prowadzenie negocjacji handlowych -przygotowywanie ofert dla klientów

Wymagania

-bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego -wykształcenie wyższe (preferowane techniczne) -prawo jazdy kat. B -mobilność -umiejętności interpersonalne i organizacyjne -umiejętność prowadzenia rozmów negocjacyjnych -zdolności analityczne -umiejętność obsługi komputera (pakiet MS OFFICE )

Oferujemy

odpowiedzialną i ciekawa prace