Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

EWPA Majster Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4795 dni temu

Ogólnopolska sieć sprzedaży i wynajmu maszyn budowlanych oraz sprzętu do remontów, pielęgnacji, utrzymania domu, ogrodu, posesji, z siedzibą w Komornikach k/Poznania poszukuje do Oddziału w Krakowie

Handlowiec

Kraków

Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie się zajmowała przede wszystkim wynajmem maszyn i sprzętu budowlanego oraz ich sprzedażą na terenie woj. małopolskiego i miasta Krakowa.

Wymagania:
  • wykształcenie co najmniej średnie (techniczne, handlowe)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku i znajomość  branży budowlanej
  • komunikatywność, pozytywne nastawienie, zaangażowanie
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • wysoka kultura osobista i zdolności personalne
  • profesjonalne podejście do wykonywanej pracy
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia
  • stałe zatrudnienie

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883 z późn. zm.)" Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.