Zobacz więcej ofert pracy

Handlowiec

KLK Technologie Informatyczne
Katowice
praca stacjonarna
7112 dni temu

Ogłoszenie numer: 10923, z dnia 2005-04-29

Firma KLK powstała w 1988 roku. Jesteśmy jednym z najdłużej działających integratorów systemów informatycznych w Polsce. Naszym celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie technologii teleinformatycznych.

Handlowiec

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

aktywne poszukiwanie nowych klientów, realizacja planów sprzedaży, prezentacja oferowanych produktów, monitorowanie sprzedaży

Wymagania

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub w pokrewnej branży, znajomość branży informatycznej umiejętność budowania relacji z klientami, zdolności negocjacyjne, prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi komputera ( MS Office) umiejętność skutecznego sporządzania ofert umiejętność przygotowania ofert przetargowych umiejętność przygotowania i przeprowadzenia prezentacji język angielski