Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
HANDLOWIEC W DZIALE CALL CENTER

ELAMED E. i R. CHOLEWA SPÓŁKA JAWNA
Katowice
praca stacjonarna
4945 dni temu

Wydawca czasopism branżowych o ugruntowanej wysokiej pozycji na rynku,

poszukuje osób na stanowisko :

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
  • Aktywne, na drodze kontaktów telefonicznych, pozyskiwanie uczestników szkoleń i konferencji organizowanych przez Wydawnictwo
  • Uczestnictwo w organizowanych przez Wydawnictwo szkoleniach
Wymagania:
  • Studenci studiów zaocznych (preferowany pierwszy i drugi rok nauki)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Inicjatywa i kreatywność
  • Systematyczność i umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Zorientowanie na wyniki i osiąganie zakładanych celów
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym i prawo jazdy kat. B będą dodatkowymi atutami
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w siedzibie Wydawnictwa
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o czas i wyniki pracy
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, sympatycznym zespole
  • Mnóstwo kontaktów z ciekawymi ludźmi
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).