Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Handlowiec w branży baterii i akumulatorów

LOXA Sp. z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
5268 dni temu

Ogłoszenie numer: 99480, z dnia 2010-05-17

Fabryka akumulatorów "LOXA" Sp. z o.o. zajmuje się produkcją i sprzedażą akumulatorów rozruchowych.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • poszukiwanie producentów i dostawców towarów,
  • organizowanie zakupu i importu,
  • negocjowanie cen i warunków dostaw,
  • badanie rynku zbytu,
  • organizowanie sprzedaży,
  • poszukiwanie odbiorców.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • min. rocznego doświadczenia zawodowego w sprzedaży w branży baterii i akumulatorów,
  • doświadczenia i wiedzy w zakresie akumulatorów motocyklowych i trakcyjnych, akumulatorów do zasilania rezerwowego, do systemów alarmowych itp.
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielności i skuteczności w działaniu
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • praktycznej znajomości obsługi komputera (MS Office, aplikacje internetowe)

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • dużą samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.