Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Handlowiec Terenowy

Grudnik Sp. z o.o.
śląskie, woj. śląskie
praca stacjonarna
4960 dni temu

Firma Handlowa działająca w branży instalacyjno – sanitarnej i grzewczej, poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. śląskie

Zadania:

- aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie do współpracy nowych klientów - podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami - realizowanie strategii handlowej firmy - realizacja planów sprzedaży - przygotowywanie ofert dla klientów

Wymagania:

- znajomość branży sanitarnej, hydraulicznej, grzewczej - doświadczenie na podobnym stanowisku - wykształcenie minimum średnie - wysokie umiejętności interpersonalne - dynamizm w działaniu i dobra organizacja czasu pracy - prawo jazdy kat. B - znajomość pakietu Office

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze połączone z motywacyjnym systemem premiowym - samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole - ciągły rozwój dzięki pakietowi szkoleń branżowych - niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon