Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Handlowiec-Telemarketer

Arcasting Polska sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
6694 dni temu

Ogłoszenie numer: 20916, z dnia 2006-06-20

Firma Polsko-Włoska zajmująca się dystrybucją felg aluminiowych

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Wyłączny dystrybutor włoskich felg aluminiowych Arcasting, z siedzibą w Katowicach zatrudni pracownika na stanowisko handlowiec-telemarketer. Osoba ta odpowiedzialna będzie za rozwój sieci sprzedaży i pozyskiwanie partnerów handlowych.

Wymagania

Wykszatałcenie średnie, Łatwość nawiązywania kontaktów, Zdolności negocjacyjne i handlowe, Znajomość obsługi komputera, Wysoka kultra osobista.

Oferujemy

Stałe zatrudnienie w rozwijającej się międzynarodowej firmie, Atrakcynje warunki płacowe.