Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Handlowiec / Specjalista ds. Sprzedaży (surowce chemiczne i farmaceutyczne)

Chem&Pol
Warszawa
praca stacjonarna
5325 dni temu

Ogłoszenie numer: 84138, z dnia 2009-12-17

Chem&Pol

Firma handlowa – importer surowców chemicznych dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 01/11/2009

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z kontrahentami w kraju i za granicą
  • obsługa klientów w zakresie ofert handlowych
  • nadzorowanie procesu sprzedażowego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie na stanowisku handlowym w branży surowców chemicznych i farmaceutycznych
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • samodzielne stanowisko
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w siedzibie pracodawcy