Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Handlowiec / Konsultant ds. klientów biznesowych

Aptus s.c.
Katowice
praca stacjonarna
6383 dni temu

Ogłoszenie numer: 27790, z dnia 2007-03-28

Jesteśmy renomowaną firmą branży usług informatycznych z obszaru tworzenia zaawansowanych aplikacji oraz wizualnych prezentacji firm w Internecie - nasi klienci należą do wiodących firm w swoich branżach. Wieloletnie doświadczenie na tym rynku, wykwalifikowana kadra specjalistów oraz zaangażowanie najnowszych technologii w naszej działalności daje nam nie tylko stabilną pozycję, ale również perspektywę dynamicznego rozwoju.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: - analizę potrzeb klienta, - przygotowywanie ofert handlowych zgodnie ze strategią i standardami firmy, - utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, - prezentowanie nowych produktów i rozwiązań stałym klientom, - pozyskiwanie nowych klientów, - współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania

- punktualność, - inicjatywa i samodzielność, - komunikatywność, - wysoka kultura osobista, - znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- stałe, stabilne zatrudnienie, - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość rozwoju, - system szkoleń, - samochód służbowy (w godzinach pracy).