Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
HANDLOWIEC- DORADCA TECHNICZNY

PUH INNOTEC PARTNER
małopolskie, POZNAŃ, KRAKÓW, GDAŃSK
praca stacjonarna
6117 dni temu

Ogłoszenie numer: 37843, z dnia 2007-12-19

Zapraszamy na stronę www. innotec-world.com

Miejsce pracy: małopolskie, POZNAŃ, KRAKÓW, GDAŃSK

Opis stanowiska

Firma INNOTEC jest producentem chemii przeznaczonej dla motoryzacji jak też działu przemysłu. Poszukujemy Kandydata na stanowisko handlowca- doradcy technicznego, który zajmie się obsługą klientów zarówno od strony handlowej jak i technicznej. www.innotec-world.com

Wymagania

Od kandydatów na w/w stanowisko oczekujemy wykształcenia min. średniego, dyspozycyjności, wysokiej kultury osobistej, łatwości w nawiązywaniu kontaktów. Dużym atutem będzie znajomość rynku oraz doświadczenie zdobyte w branży motoryzacyjnej. Poszukujemy osób ambitnych, pracowitych oraz zdeterminowanych w dążeniu do realizacji wyznaczoneg celu.

Oferujemy

Stałe zatrudnienie, wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na powyższym stanowisku w postaci samochodu, tel. kom., i inne. Wynagrodzenie składające się z "solidnej podstawy" oraz prowizji.Cykliczne szkolenia dot. technik sprzedaży oraz strony technicznej produktów. Pracę w zespole młodych i energicznych pracowników. Zapraszamy do współpracy.