Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Handlowiec - Doradca Techniczny

ETISOFT
Kraków
praca stacjonarna
4882 dni temu

Ogłoszenie numer: 149850, z dnia 2011-06-07

ETISOFT

Firma ETISOFT specjalizuje się we wdrażaniu systemów automatycznej identyfikacji w oparciu o kody kreskowe. W swojej ofercie posiada etykiety samoprzylepne foliowe, papierowe, taśmy termotransferowe, drukarki termotransferowe i termiczne, czytniki kodów kreskowych, terminale, kolektory danych.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje handlowców do oddziału w Krakowie

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów.
  • Realizacja celów sprzedażowych.
  • Prowadzenie rozmów handlowych, prezentacji, negocjacji z Klientami.
  • Budowanie efektywnych i długoterminowych relacji z Klientami.
  • Aktualizacja danych w CRM

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe
  • Biegła znajomość MS Office
  • Zdolność nawiązywania oraz podtrzymywania dobrych relacji z Klientami.
  • Kursy i szkolenia w zakresie sprzedaży będą atutem.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Konsekwencja w działaniu.
  • Zdolności negocjacyjne.
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy.
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia (etat; pon.-pt. 8.00-16.00).
  • Szkolenia i możliwość rozwoju.
  • Atrakcyjny system wynagradzania (pensja zasadnicza + prowizja + premia adekwatna do osiąganych wyników)
  • Ciekawą pracę.