Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Handlowiec - Doradca Techniczny

ETISOFT KRAKÓW s.c.
Kraków
praca stacjonarna
6942 dni temu

Ogłoszenie numer: 13263, z dnia 2005-09-15

Firma ETISOFT KRAKÓW specjalizuje się we wdrażaniu systemów automatycznej identyfikacji. Szczegóły www.etisoft.com.pl

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

- pozyskiwanie i obsługa klienta w podległym rejonie; - identyfikacja potrzeb klienta; - prowadzenie działań marketingowych w podległym terenie; - przygotowywanie ofert techniczno-handlowych - negocjacje warunków współpracy z klientem;

Wymagania

- minimalnie: 2 letnie doświadczenie hanlowe - wykształcenie minimum średnie; - zainteresowania techniczne; - komunikatywność; kreatywność; - prawo jazdy kat. B - umiejętność organizacji i planowania własnej pracy; - inicjatywa i samodzielność w działaniu

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; - atrakcyjny stystem wynagradzania (pensja podstawowa + prowizja od sprzedaży) - praca w młodym, kreatywnym zespole; - podnoszenie kwalifikacji z zakresu technik sprzedaży