Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
HANDLOWIEC / ASYSTENTKA SPRZEDAŻY

M.I.L.-SYSTEM
małopolskie, Miejsce zamieszkania i pracy: KRAKÓW
praca stacjonarna
5133 dni temu

Ogłoszenie numer: 114687, z dnia 2010-09-29

Firma M.I.L. –System z siedzibą w Olsztynie specjalizuje się w wyposażaniu obiektów hotelowych, bankietowych, restauracyjnych w meble na terenie Polski jak i za granicami kraju. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie, Miejsce zamieszkania i pracy: KRAKÓW

Opis stanowiska

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny przede wszystkim za:
  • pozyskiwanie klientów
  • aktywną pracę z klientem w formie prezentacji produktów i doradztwa w zakresie wyposażenia obiektów
  • budowanie sieci sprzedaży dla produktów firmy M.I.L. – System
  • prowadzenie negocjacji
  • przygotowywanie ofert
  • prowadzenie biura handlowego w Krakowie
  • raportowanie wyników do bezpośredniego przełożonego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat.B
  • minimum dwuletnie doświadczenie w kontakcie z na podobnym stanowisku
  • biegła obsługa komputera (głównie Office, Internet)
  • kreatywność
  • skuteczność w działaniu
  • dbałość o wizerunek firmy
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym zespole
  • samochód służbowy
  • duże możliwości rozwoju, szkolenia
  • dobrą atmosferę
  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od efektów pracy