Zobacz więcej ofert pracy

Handlowca

Chem&Pol Co
Warszawa
praca stacjonarna
6308 dni temu

Ogłoszenie numer: 28236, z dnia 2007-04-09

Chem&Pol Co

Firma handlowa z branży chemicznej poszukuje osoby na stanowisko:

Handlowca

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Warunki: - praca biurowa - stabilne zatrudnienie - samodzielne stanowisko - wyjazdy do partnerów zagranicznych i krajowych – kilka razy rocznie - udział w szkoleniach Obowiązki: - Kontakty z partnerami zagranicznymi i krajowymi - konwersacja i korespondencja handlowa - uzgadnianie cen i jakości surowców, warunków dostaw itd. - składanie zamówień i nadzorowanie dostaw - przygotowanie ofert handlowych - weryfikacja partnerów handlowych

Wymagania

- wykształcenie wyższe (najlepiej o profilu chemicznym, biologicznym lub farmaceutycznym) - dobra znajomość języka angielskiego - obsługa pakietu MS Office - mile widziana znajomość branży surowców farmaceutycznych - zdolność analitycznego myślenia - ocena sytuacji rynkowej

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość rozwoju zawodowego - pracę w młodym i kreatywnym zespole