Zobacz więcej ofert pracy

Handlowca

Work Express Sp.zo.o.
Czeladź
praca stacjonarna
6754 dni temu

Ogłoszenie numer: 18876, z dnia 2006-03-22

Dla firmy specjalizującej się w sprzedaży artykułów reklamowych poszukujemy osoby na stanowisko handlowca.

Handlowca

Miejsce pracy: Czeladź

Nr Ref.: 5209/SO/H

Opis stanowiska

- pozyskiwanie Klientów, rozwój sieci sprzedaży w podległym rejonie; - identyfikacja potrzeb Klientów w zakresie kompleksowego zaopatrzenia w artykuły reklamowe;

Wymagania

- wykształcenie min. średnie; - doświadczenie w kontaktach handlowych; - wytrwałość w dążeniu do celu, zaangażowanie; - dobra organizacja własnej pracy; - umiejętność swobodnej komunikacji; - obsługa programów MS Office i Internetu;

Oferujemy

- wynagrodzenie złożone z pensji i prowizji; - umowę o pracę; - możliwość rozwoju zawodowego;