Zobacz więcej ofert pracy

Grafik

Ena Creation Piotr Cywicki
Kraków
praca stacjonarna
6089 dni temu

Ogłoszenie numer: 37634, z dnia 2007-12-14

Ena Creation to zespół profesjonalistów, którzy w swojej pracy przede wszystkim stawiają na wysoką jakość świadczonych usług. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w tworzeniu stron internetowych oferujemy produkty oparte na nowoczesnych narzędziach technologicznych.

Grafik

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Projektowanie i wykonanie reklam prasowych, przeformatowywanie reklam prasowych. Projektowanie serwisów internetowych oraz reklam on-line.

Wymagania

Znajomość programów Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Flash. Kreatywność. Doświadczenie w przygotowaniu projektów do druku. Doświadczenie w projektowaniu serwisów internetowych.

Oferujemy

Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie. Udział w nowych, ciekawych wyzwaniach / MOŻLIWE ZATRUDNIENIE W FORMIE TELEPRACY