Zobacz więcej ofert pracy

Grafik

Work Express Sp.zo.o.
Katowice
praca stacjonarna
6620 dni temu

Ogłoszenie numer: 21753, z dnia 2006-08-04

Jesteśmy Biurem Doradztwa Personalnego, które dostarcza przedsiębiorstwom szeroki zakres usług z obszaru Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Dla renomowanej firmy z branży informatycznej z terenu Śląska poszukujemy osoby na w/w stanowisko.

Grafik

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 76/19/G

Opis stanowiska

- Opracowywanie projektów graficznych do druku; - Opracowywanie projektów na potrzeby WWW, animacji Flash;

Wymagania

- Doświadczenie w projektowaniu na potrzeby drukarni oraz Internetu; - Min. 2 letnie doświadczenie i własne portfolio prac; - Zmysł estetyczny; - Bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop; - Bardzo dobra znajomość Corel Draw lub Adobe Illustrator; - Dobra znajomość Macromedia Flash; - Mile widziana znajomość któregoś z programów do projektowania grafiki 3D (3D Studio Max, Maya, Cinema 4D lub inny); - Umiejętność tworzenia szaty graficznej projektu zgodnie ze stawianymi wymaganiami; - Zdolność przekształcania pomysłów w konkretny, ujednolicony projekt; - Znajomość języka angielskiego; - Dokładność, terminowość; - Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

- Praca na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym; - Możliwość pracy on-line; - Możliwość rozwoju zawodowego; - Pracę w młodym dynamicznym zespole.