Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Grafik komputerowy

LIBRUS
Katowice
praca stacjonarna
6467 dni temu

Ogłoszenie numer: 23911, z dnia 2006-11-01

LIBRUS

Trzecia co do wielkości firma informatyczna w Polsce zajmująca się produkcją i sprzedażą oprogramowania dla sektora oświatowego oraz profesjonalnymi szkoleniami. Lider w dziedzinie programów do drukowania świadectw, układania planu lekcji. Szacowana druga pozycja na polskim rynku. Firma istnieje 4 lata, zatrudnia ponad 50 pracowników.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: 16/GR/SL

Opis stanowiska

Wydawnictwo zatrudni ilustratora/ grafika z okolic Katowic. Konieczna znajomość programu 3D max studio oraz programów graficznych: PhotoShop, Ilustrator, InDesign. Mile widziane także osoby ze znajomością rysunku.

Wymagania

Oczekujemy dyspozycyjności (praca na pełny etat), zaangażowania w wykonywaną pracę, dużej kreatywności oraz umiejętności pracy w zespole. Możliwe także inne formy współpracy oraz zlecenia do domu. Wszystkich zainteresowanych pracą na pełen etat, a także podjęciem współpracy na innych zasadach prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego, oraz przede wszystkim Portfolio o objętości maks 2MB.

Oferujemy

Samodzielne i atrakcyjne stanowisko w wydawnictwie, możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz pracę w warunkach nieustannego doskonalenia warsztatu.