Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Grafik Komputerowy

Gaymede Technologies
Kraków
praca stacjonarna
7115 dni temu

Ogłoszenie numer: 10550, z dnia 2005-04-26

Firma Ganymede Technologies, lider na rynku gier online w Polsce, poszukuje GRAFIKA KOMPUTEROWEGO

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Grafik komputerowy

Wymagania

Kandydaci/kandydatki powinni spełniać następujące wymagania: biegła znajomość Adobe Photoshop, 3D StudioMAX, Shockwave Flash na platformę PC, doświadczenie w tworzeniu grafiki www, doskonałe operowanie kolorem, rozwinięte zdolności plastyczne (mile widziani absolwenci ASP), kreatywność i umiejętność pracy w zespole, znajomość języka angielskiego Aplikacje powinny zawierać następujące dokumenty: CV i list motywacyjny, portfolio (koniecznie)

Oferujemy

Praca na miejscu w siedzibie firmy, lub na zlecenie (tylko Kraków).