młodszy specjalista (junior) / pracownik fizyczny umowa o pracę pełny etat
12 dni
Zadania: instalacja i utrzymanie infrastruktury telekomunikacyjnej, energetycznej i radiodyfuzyjnej; usuwanie awarii i wykonywanie przeglądów urządzeń, pomiarów, konserwacji i napraw; udział w odbiorach technicznych, uruchomieniach i przekazywaniu do eksploatacji nowo instalowanych urządzeń;...
15 dni
Miejsce wykonywania pracy: Krosno Opis stanowiska: Wspieranie kierownika projektu w planowaniu i realizacji przydzielonych projektów inwestycyjnych zgodnie z ich celami, w tym w szczególności: opracowywanie planów realizacji zadania inwestycyjnego; kompletowanie niezbędnych dokumentów do...
Twój zakres obowiązków: prowadzenie zagadnień związanych z zawieraniem umów o świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej, eksploatacja układów pomiarowych zgodnie z ustalonym podziałem kompetencji, udział w pracach związanych z odbiorami i sprawdzeniami układów...
Twój zakres obowiązków: Wykonywanie przeglądów, napraw, remontów, urządzeń i instalacji elektroenergetycznych. Usuwanie uszkodzeń na urządzeniach energetycznych. Obsługa techniczna odbiorców. Dopuszczanie do prac firm wykonawczych. Udział w usuwaniu awarii na urządzeniach...
Główne zadania Planowanie, zlecanie, nadzorowanie prac w zakresie utrzymania ruchu tj. eksploatacji, prewencji, obsługi, konserwacji, napraw i remontów urządzeń elektrycznych i automatyki w Cementowni Rudniki; Działania prewencyjne ograniczające występowanie awarii elektrycznych;...
Twój zakres obowiązków: prace eksploatacyjne i remontowe na stacjach 110/SN kV, SN/SN i RS, prace eksploatacyjne i remontowe ma wyłącznikach WN i SN, transformatorach, usuwanie awarii w zasilaniu odbiorców, wykonywanie zabiegów i prac eksploatacyjnych na urządzeniach stacyjnych i...
Twój zakres obowiązków: usuwanie awarii na sieci elektroenergetycznej, obsługa reklamacji i zgłoszeń odbiorców, realizacja zadań eksploatacyjnych, nadzór nad sprawnością sieci dystrybucyjnej, usuwanie czynników niebezpiecznych.
Główny Specjalista w Wydziale Certyfikacji i Aukcji Rynku Mocy
Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
mazowieckie, Konstancin-Jeziorna
praca stacjonarna
1650 dni temu
Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. poszukują kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
Nr Ref.: DS/WM/GS/08/19
Podstawowy zakres obowiązków na stanowisku:
opracowywanie propozycji umów międzyoperatorskich oraz negocjacje ich treści na potrzeby wdrożenia udziału mocy zagranicznych w rynku mocy,
opracowywanie propozycji zmian do regulacji prawnych związanych z rynkiem mocy oraz monitorowanie regulacji prawnych w obszarze energetyki,
weryfikacja i zatwierdzanie transakcji na rynku wtórnym,
koordynowanie procesu zbierania danych pomiarowo-rozliczeniowych na potrzeby rozliczeń na rynku mocy,
zarządzanie Rejestrem Rynku Mocy - systemem informatycznym wymiany informacji pomiędzy uczestnikami rynku mocy, w tym opiniowanie dokumentacji projektowej systemów wspierających zarządzanie rynkiem mocy.
co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku o podobnym charakterze, znajomość funkcjonujących na świecie mechanizmów mocowych oraz zasad funkcjonowania rynków energii elektrycznej,
znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej C1 – Advanced, w tym słownictwa technicznego z zakresu elektroenergetyki,
umiejętność pracy w zespole, w tym koordynowanie pracy zespołu,
kreatywność, komunikatywność, chęć rozwoju zawodowego.
12 dni
15 dni