Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Główny Księgowy

Isoplus Polska Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
5015 dni temu

Ogłoszenie numer: 130937, z dnia 2011-01-25

Firma Isoplus Polska Sp. z o.o. zatrudni na zastępstwo osobę na stanowisko

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa księgowa spółki
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemów rachunkowości i sprawozdawczości oraz ich zgodności z obowiązującymi przepisami
  • przygotowanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi przepisami oraz sprawozdań na potrzeby zarządcze
  • reprezentowanie spółki wobec urzędów skarbowych i organów kontrolnych
  • współpraca z bankami i innymi instytucjami finansowymi

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne o profilu finansowo-księgowym
  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
  • znajomość zasad i przepisów kadrowo-płacowych
  • minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości/podatków na podobnym stanowisku
  • znajomość MS pakietu OFFICE (szczególnie Excel)
  • znajomość programów systemów: Symfonia, Płatnik

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość języka niemieckiego
  • Certyfikat Ministerstwa Finansów

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie