Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
6434 dni temu

Ogłoszenie numer: 27611, z dnia 2007-03-08

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Pracownik odpowiedzialny będzie za nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działu księgowości i sprawozdawczości finansowej oraz działu finansowego Spółki.

Wymagania

- wykształcenie wyższe, - 5 lat stażu jako księgowy, - znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego, - umiejętność posługiwania się edytorem tekstu WORD oraz arkuszami kalkulacyjnymi EXCEL, - mile widziana praktyka w firmach budowlanych i zarządzających nieruchomościami,

Oferujemy

- pierwsza umowa o pracę na trzymiesięczny okres próbny; kolejna na czas nieokreślony, - wynagrodzenie: brutto od 3 500,00zł do 5 000,00zł w zależności od posiadanej praktyki i doświadczenia - wymiar czasu pracy: pełny etat - termin zatrudnienia: jesteśmy zainteresowani jak najszybszym podjęcie pracy