Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developwer Angular JS

B2B Online sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3300 dni temu

Ogłoszenie numer: 729145, z dnia 2015-07-03

B2B Online tworzy systemy internetowe marketplace dla międzynarodowych klientów. Korzystamy z najnowszych technologii webowych i wielu języków programowania. Systemy działają na platformach typu cloud (Amazon AWS).

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: WD-9

Opis stanowiska

  • Tworzenie aplikacji webowych z wykorzystaniem Angular JS

Wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • dobra znajomość technologii Javascript, XHTML, HTML5, CSS
  • dobra znajomość Angular JS

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dynamiczne zdobywanie wiedzy w miedzynarodowym zespole programistów
  • swobodną atmosferę pracy w młodym zespole