Zobacz więcej ofert pracy

Front end developer

Nigel Frank International
Katowice
praca stacjonarna
1811 dni temu

Pearson Frank International Ltd. jest światowym liderem rekrutacji w obszarach Java / PHP / Web. Współpracujemy zarówno z firmami consultingowymi, jak i klientami końcowymi na całym świecie, a co za tym idzie, dysponujemy dużą ilością ofert pracy dla programistów JAVA i PHP.

Jeden z naszych międzynarodowych klientów na terenie województwa śląskiego pilnie poszukuje doświadczonego specjalisty. Firma gwarantuje udział w ciekawych i rozwijających projektach a także świetną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku.

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 29072019JP

Obowiązki:

  • Praca w metodologii Scrum, współpraca z innymi działami i zespołami
  • Rozwój i utrzymanie front end'owych rozwiązań
  • Dbałość o tworzenie wysokiej jakości kodu

Doświadczenie:

  • Doświadczenie w pracy z technologiami JavaScript, HTML, CSS, Angular
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum
  • Znajomość praktyk CI/CD
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z technologiami cloud’owymi (m.in. Azure), znajomość UX
  • Doświadczenie z testami automatycznymi i VSTS

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • Indywidualnie dostosowany pakiet szkoleniowy
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i rozwiązań

Zainteresowała Cię ta oferta i chcesz zaaplikować?
Masz pytania, na które chcesz uzyskać odpowiedź zanim zaaplikujesz?
Zadzwoń, lub napisz. Chętnie opowiem więcej o tym stanowisku.

Stanowisko to brzmi interesująco, ale nie jest odpowiednie dla Ciebie? Nie ma problemu, skontaktuj się z nami, a my pomożemy w znalezieniu odpowiedniej pracy dla Ciebie! Gwarantujemy poufność, integralność i osobiste uwagi a także doświadczenie i profesjonalizm w kontaktach z klientami.