Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
FRANCZYZA - otwórz własne Biuro Nieruchomości

Jarosław Panasiuk Omega Kancelarie Prawne
świętokrzyskie
praca stacjonarna
4856 dni temu
omega_baner.jpg

OMEGA KANCELARIE PRAWNE są ogólnopolską siecią Kancelarii Prawnych, tworzoną systematycznie od 2005 roku. Naszym celem jest utworzenie w niedługim czasie Kancelarii OMEGA w każdym mieście. Dotychczasowe Kancelarie tworzy zespół wykwalifikowanych prawników, radców prawnych i adwokatów specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, co powoduje, że jesteśmy w stanie pomóc wszystkim Klientom, nawet w najtrudniejszych sprawach i zagadnieniach prawnych. Usługi prawne świadczymy bezpośrednio w naszych Oddziałach, oraz w drodze video konferencji internetowych, a także przez telefon, telefaks i pocztą internetową. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak też podmioty gospodarcze, dla których przygotowaliśmy ciekawą i bogatą ofertę stałej pomocy prawnej. Domeną naszych Kancelarii jest:

SKUTECZNA POMOC PRAWNA W KORZYSTNEJ CENIE! DLA KAŻDEGO!

www.omega-kancelaria.pl

www.omega-nieruchomosci.com.pl

Opis stanowiska:

Nasza sieć biur pośrednictwa wywodzi się z powstałych na przestrzeni lat oddziałów Kancelarii Prawnych (www.omega-kancelaria.pl). Duże zainteresowanie obsługą nieruchomości przyczyniło się do podjęcia decyzji o budowie ogólnopolskiej struktury umożliwiającej dotarcie do najbardziej wyrafinowanych Klientów. Dzisiaj przy pomocy wielu profesjonalistów możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w obsłudze zarówno Klientów indywidualnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Przedmiotami naszych transakcji są zarówno mieszkania do wynajęcia, jak i działki inwestycyjne pod budowę biurowców. Wyróżnia nas spośród innych pośredników fakt, iż jesteśmy firmą ogólnopolską i dajemy gwarancję prawną na swoje usługi.

W związku z możliwością rozwoju poszukujemy osób do prowadzenia w ramach sieci Kancelarii Prawnej na terenie całego kraju:

B I U R A    N I E R U C H O M O Ś C I

Wymagania:
  • Licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami
  • Doświadczenie zawodowe, poparte transakcjami
  • Chęć do tworzenia ogólnopolskiej struktury
  • Gotowość do prowadzenia działalności gospodarczej

Oferujemy:
  • Dostęp do ogólnopolskiej bazy ofert nieruchomości w oparciu o system Galactica,
  • Możliwość eksportowania ofert na wszystkie branżowe portale internetowe,
  • Wsparcie doświadczonego działu prawnego oraz wykwalifikowanych pośredników w obrocie nieruchomościami,
  • Uzyskanie dużych rabatów na niezbędne narzędzia pracy,
  • Pomoc przy rozpoczęciu działalności, w tym: znalezienie odpowiedniego lokalu, pomoc przy rekrutacji i zatrudnieniu podległych Doradców ds. Nieruchomości,
  • Wskazanie skutecznych sposobów reklamy w danym regionie,
  • Możliwość rozszerzenia franczyzy o dział prawny.

Forma kontaktu

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)