Najnowsze oferty pracy

  • Szef zmiany na kuchni (K/M)

    Sofitel Grand Sopot   Sopot    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Twoja misja Będziesz nadzorować pracę kucharzy, dbać o sprawne wydawanie dań oraz porządek na kuchni, monitorować stan zapasów magazynowych. Wszystko po to, aby nasi goście mogli cieszyć się znakomitymi smakami, które dodadzą ich pobytowi kulinarnych wrażeń!
Zobacz więcej ofert pracy

Food and Beverage (F&B) Manager

Jobfinder
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
2245 dni temu

Agencja Doradztwa Personalnego Jobfinder, od ponad 12 lat świadczy usługi rekrutacyjne dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizuje się w innowacyjnych metodach pracy gwarantujących skuteczność, w elastycznym podejściu do każdego zadania i bezpośrednim pozyskiwaniu kandydatów.

Aktualnie dla swojego Klienta – prestiżowego obiektu hotelowego,poszukuje osoby na stanowisko:

Zespół Hotelu to grono specjalistów z dziedziny Profesjonalnej Obsługi Klienta,dążących do spełnienia najwyższych wymagań swoich Klientów, w sposób jak najbardziej profesjonalny. Obiekt jest jednym z najpiękniej położonych hoteli w województwie kujawsko-pomorskim, oferującym usługi na najwyższym poziomie.

Zakres obowiązków na tym stanowisku:
  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywne zarządzanie gastronomią, dbałość o najwyższą, jakość oferty gastronomicznej i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem.
  • Nadzorowanie pracy personelu kuchni, obsługi śniadań, kelnerów i barmanów
  • Ustalanie grafików i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników
  • Zarządzanie i kontrola stanów magazynowych oraz koordynacja zewnętrznych dostawców cateringu
  • Nadzór nad przestrzeganiem polityki kosztowej zgodnie z założonym budżetem
  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów obsługi gości zgodnych z wymaganiami
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży
  • Wsparcie dyrektora w bieżącej działalności obiektu
Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Osoba na tym stanowisku powinna posiadać doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi oraz powinna posiadać praktyczną wiedzę w zakresie obsługi konferencji, bankietów i cateringu a także doświadczenie w prowadzeniu gastronomii hotelowej
  • Praktyczną wiedzę z zakresu obsługi konferencji, eventów, bankietów min. 1rok
  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert gastronomiczno-konferencyjnych oraz w obszarze kontroli, jakości a także gospodarki magazynowej
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Zdolności do zarządzania swoim czasem i czasem podwładnych
  • Zdolności prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Zdolność w posługiwaniu się językiem angielskim lub niemieckim
  • Umiejętności komputerowe (MS Office)
  • Mile widziane kursy barmańskie, baristyczne, sommelierskie, kelnerskie
 Nasza oferta:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w młodym i profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wsparcie w relokacji - zakwaterowanie w hotelu