Zobacz więcej ofert pracy

Florysta

Florazon sp z o o
Warszawa, Śródmieście
5 000 - 6 600 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
266 dni temu

Ogłoszenie numer: 8595657, z dnia 2023-10-28

Florysta

Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście

Opis stanowiska

  • wykonywanie bukietów i dekoracji kwiatowych
    sprzedaż artykułów dodatkowych
  • pielęgnacja kwiatów ciętych i doniczkowych
  • bezpośrednia obsługa klientów
  • dbanie o stanowisko pracy -Obsługa kasy fiskalnej i terminala

Wymagania

  • znajomość branży florystycznej oraz doświadczenie w tym zawodzie
  • znajomość języka polskiego
  • kultura osobista, odpowiedzialność, punktualność

Oferujemy

  • praca w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy
  • konkurencyjne wynagrodzenie (stawka + % od sprzedaży)
  • życzliwa atmosfera
  • możliwość rozwoju w firmie międzynarodowej
  • możliwość dopasowania wymiaru etatu do Twoich potrzeb