Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Firmy monterskie / Samodzielni montażyści

Mera Schody S.A.
małopolskie, CAŁY KRAJ
praca stacjonarna
5857 dni temu

Ogłoszenie numer: 46133, z dnia 2008-07-03

Produkcją i sprzedażą schodów i elementów drewnianych do klatek schodowych zajmujemy się od 1996 roku i od tego czasu przebyliśmy długą drogę od małego zakładu rzemieślniczego do Spółki Akcyjnej posiadającej rozbudowaną strukture sieci sprzedaży w kraju, jak i wielu klientów zagranicznych.

Miejsce pracy: małopolskie, CAŁY KRAJ

Opis stanowiska

  • montaż schodów
  • pomiary : klatek schodowych , schodów samonośnych
  • obłożenia klatek betonowych
  • Wymagania

  • doświadczenie
  • solidność
  • Oferujemy

  • współpracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie