Zobacz więcej ofert pracy

Elektryk

Work Express Sp.zo.o.
Kraków
praca stacjonarna
6016 dni temu

Ogłoszenie numer: 43356, z dnia 2008-04-07

*NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT OD KANDYDATÓW Work Express jest firmą oferującą kompleksowe rozwiązania z zakresu doradztwa personalnego. Firma prowadzi rekrutacje w Polsce do pracy stałej, tymczasowej i za granicę, posiada odpowiednie certyfikaty które pozwalają jej na świadczenie danych usług

Elektryk

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: Nr ref:073/03/08/EK

Opis stanowiska

Zadania: - podłączanie urządzeń klimatyzacyjnych na budowie - nadzorowanie pracy pomocnika - nadzór nad prawidłowością podłączeń

Wymagania

Wymagania: - Uprawnienia SEP 1kVA - doświadczenie w pracy na dużej budowie - wiedza z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji i automatyki - umiejętność czytania dokumentacji technicznej - umiejętność diagnozowania problemów technicznych

Oferujemy

Oferujemy: - wynagrodzenie 11-12zł/h netto, płatne nadgodziny - umowa o pracę na 2 miesiące z możliowością przedłużenia - praca na terenie dużej budowy w Krakowie